Usuwanie wirusów

Jeżeli Twój komputer działa inaczej niż zwykle, poszczególne programy nie uruchamiają się, utraciłeś dostęp do danych przechowywanych na dysku, a otwarcie dowolnej aplikacji powoduje niepożądane skutki prawdopodobnie sprzęt padł ofiarą złośliwego oprogramowania lub wirusa.

Usuwania wirusów – Bielany, Żoliborz, Wola i nawet z całej Warszawy oraz jej okolic!

Twórcy wirusów i złośliwego oprogramowania wykorzystują coraz nowocześniejsze i skuteczniejsze metody, aby instalować niepożądane oprogramowania na komputerach domowych i firmowych.

Wirus komputerowy zaatakował twój komputer?

Zawirusowany komputer to poważne zagrożenie zarówno dla użytkowników domowych, jak i firmy. Należy zdać sobie sprawę, że zawirusowany komputer może być bardzo niebezpieczny szczególnie, jeżeli przechowujemy na nim osobiste dane, takie jak hasła do poczty elektronicznej, portali społecznościowych, korzystamy z bankowości online, ale także w wielu innych sytuacjach.

Usuwanie wirusów z komputera – szybko i bezpiecznie

RSOnline nie tylko pozbędzie się z Państwa komputera niechcianego oprogramowania, ale również zabezpieczy przed przyszłymi atakami. Udzieli informacji jak dobrze chronić swój sprzęt, jak bezpiecznie korzystać z internetu oraz co ma wpływ na bezpieczeństwo naszych danych. Nasza usługa usuwania wirusów komputerowych jest szybka, niedroga i gwarantowana. Jeżeli nie możemy rozwiązać Twojego problemu, nie musisz nic płacić. W dalszym ciągu nie jesteś przekonany? Co by było, gdybyśmy zagwarantowali Ci, że za darmo zdiagnozujemy Twój komputer? Nasz serwis z siedzibą w Warszawie jest do dyspozycji 24h! Dojedziemy do Ciebie w każde miejsce w Warszawie oraz do wielu okolicznych miejscowości.

Nasze usługi w tym zakresie obejmują między innymi:

  • Usuwanie wirusów reklamowych
  • Usuwanie Trojanów i fałszywych programów antywirusowych
  • Usuwanie złośliwego oprogramowania reklamowego, malware, spyware, dialer
  • Usuwanie niepotrzebnych wpisów z rejestru systemu w celu zwiększenia wydajności komputera
  • Instalację programów antywirusowych wraz z konfiguracją
  • Konfigurowanie i instalowanie zapory ogniowej ( firewall )
  • Zapewnienie bezpieczeństwa komputerów i ochrona danych w internecie
  • Profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru programów antywirusowych i bezpieczeństwa komputerów.