Naprawa komputerów i laptopów

Twój komputer odmówił posłuszeństwa? Potrzebujesz pomocy? Zapraszamy do naszego serwisu. Gwarantujemy skuteczną naprawę sprzętu! W naszym zespole posiadamy 3 serwisantów zawsze gotowych do działania. Dzięki temu naprawy wykonujemy w bardzo krótkich terminach oraz atrakcyjnych cenach.

Naprawiamy Komputery – Bielany, Żoliborz, Wola i nawet z całej Warszawy oraz jej okolic!

Nasi serwisanci specjalizują się m.in. w: wymianie matryc, układów zasilania, programowaniu kości BIOS, wymianie układu BGA (mostek północny i południowy), usuwaniu zwarć, czyszczeniu układu chłodzenia, konserwacji wewnętrznej, naprawie i wymianie podzespołów, wymianie pasty termoprzewodzącej, konfiguracji systemu czy naprawie obudowy laptopa.

Cennik

Pon – Pt

PLN 70 / godzina

+ 130 PLN lokalizacja u klienta

+ 70 PLN ekspres (przyjęte poza kolejnością)

Weekendy i święta

PLN 140 / godzina

+ 130 PLN lokalizacja u klienta

+ 70 PLN ekspres (przyjęte poza kolejnością)

Dojazd

PLN 0 / w Warszawie

+ 4 PLN/km od granicy miasta poza Warszawą

+ 30 PLN odwóz sprzętu po naprawie

Serwis komputerów stacjonarnych

Serwisujemy wszystkie rodzaje pecetów, więc bez problemu naprawimy i zmodernizujemy Twój komputer stacjonarny. Spraw, aby praca na Twoim PC stała się przyjemnością i zobacz jak możemy ci pomóc!

Serwis laptopów

Nasi serwisanci podejmą się serwisu każdego laptopa. Zniwelujemy wszystkie usterki i przywrócimy Twój laptop do stanu używalności. To zaskakujące, że komputer przenośny może spełnić wszelkie, nawet te największe wymagania. Zadbaj o swój sprzęt i sprawdź, jakie to proste! Przez ręce naszych serwisantów przechodzą m.in. laptopy firmy: Asus, Acer, Toshiba, Lenovo, MSI, HP, Apple, LG, Sony VAIO, Dell, IBM.

MacBook (Apple)

MacBook

Przerażająca Cie myśl ile zapłacisz za naprawę Twojego MacBooka? Bez obaw! Znalazłeś właściwy serwis Apple, który w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom. Nasze szeregi zasilają wyspecjalizowani technicy znający najnowsze technologie, którzy z przyjemnością i uśmiechem podejmą się naprawy Twojego komputera. Serwis, który możemy zaoferować jest w stanie naprawić każdy uszkodzony sprzęt oraz sprawić, że Twoje sprzęt od Apple będzie działał jak nowy. Zadbamy o to, aby Twój sprzęt wrócił do Ciebie najszybciej, jak to możliwe.

Laptop (Notebook)

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest bezawaryjna praca notebooka do użytku codziennego, szczególnie w obecnych trudnych czasach, dlatego każda naprawa jest traktowana przez nas priorytetowo. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby uszkodzony sprzęt przywrócić do sprawności w jak najkrótszym czasie. Niesprawna bateria, uszkodzony ekran lub problemy z systemem chłodzenia nie stanowią dla nas przeszkody, ponieważ te naprawy wykonujemy nie tylko szybko ale również profesjonalnie. Jest to nie tylko praca ale I nasza pasja!

Netbook

Niewielkie gabaryty to pierwszorzędna zaleta netbooków, które się idealnie nadają do pracy. W ramach swojej oferty usprawnimy Twój sprzęt, odzyskamy cenne dane i przeprowadzimy jego konserwację, tak aby na nowo spełniał Twoje oczekiwania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego nasi technicy są przygotowani do dogłębnych analiz problemów, którym muszą sprostać. A to wszystko po to aby finalnie zobaczyć uśmiech na twarzy naszych klientów. Zarówno uszkodzenia hardware, jak i software, nie stanowią problemu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Ultrabook

Twój ultrabook szybko pracuje, a my dołożymy wszelkich starań aby naprawa przebiegła jeszcze szybciej, a w dodatku skutecznie. Odzyskamy dla Ciebie utracone, jakże ważne dane, rozwiążemy problemy z dyskiem lub wymienimy baterię. Posiadamy niebanalne umiejętności, wiedzę oraz wprawę niezbędną w serwisie urządzeń przenośnych. Prowadzimy serwis wszelkich marek, które w swojej ofercie posiadają ultrabooki. Zaufaj nam i przekonaj się, jak szybko potrafimy pracować abyś odzyskał swój sprzęt w pełni sprawny w stanie gotowym do równie szybkiej pracy.